KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207384
nr 1520 7384
Egon E: son Weinemo, Signerad, "stilleben med kanna". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 46x81 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:37:39
5/2 22:25:21
300 kr
6/2 20:05:31